הצלחות המשרד
משרד עורכי הדין ארביב ושות' הינו משרד עורכי דין מקצועי אשר מנוהל על ידי עורך הדין אליהו ארביב, עורך דין אשר מתמחה בדין הפלילי ומייצג חשודים בהליכי מעצר ונאשמים בתיק הפלילי, ובדין הצבאי משמש כסנגור צבאי לייצוג חיילים ואזרחים עובדי צה"ל החשודים בביצוע עבירות שונות.

הצלחתינו נרשמות בתחומים רבים כמו גם:
· ייצוג נאשמים בתיקים פליליים בכל העבירות ובכל הערכאות.
· מתן ייעוץ לפני חקירה בכל שעות היממה.
· עריכת שימוע טרם הגשת כתב אישום.
· סיוע לאסירים מול הרשויות בעת ריצוי עונשם.
· טיפול בהליכים שונים של גיוס לצה"ל וסיוע בקבלת פטור משירות צבאי.
· ליווי של מיוצגים בבדיקות קב"ן וועדת התאמה לשירות בצה"ל, עד לקבלת פטורים נדרשים או שחרור לחלוטין מהצבא.
· ייצוג חיילים בהליכים פלילים במגוון עבירות- סמים, עבירות מין, אלימות וכו'.
· ייעוץ לפני חקירת מצ"ח ושמירה על זכויות הנחקר.

המשרד עוסק בתחום הפלילי והצבאי כבר שנים רבות, שנים אשר במהלכן צבר רשימה מכובדת מאוד של הצלחות ולקוחות ממליצים רבים אשר נעזרו בשירות המשרד ומוכנים להמליץ עליו לכל מי שהם מכירים.

מדוע חשוב לפנות אל משרד עורכי דין עם הצלחות מוכחות?
ככל שתפנו אל משרד עורכי דין בעל הצלחות רבות יותר, כך תוכלו להיות בטוחים בכך שיש למשרד ניסיון רב יותר בתחום והוא יוכל להעניק לכם את השירות לו אתם זקוקים.
ניהול הליך פלילי דורש עבודה רבה בהגנה על החשוד/ נאשם. הסתבכות בפלילים עלולה להוביל למצב נפשי קשה ולהכתמת העתיד. לכן נדרש עו"ד בעל ניסיון ובקיאות בתחום שיוכל לסייע לכם לצלוח את ההליך.
בתחום הצבאי הניסיון הוא מילת המפתח, החייל נאלץ להתמודד עם המערכת הצבאית אשר אינה פשוטה כלל ועל כן נדרש לעו"ד מומחה בתחום. חשוב לדעת כי לא כל עו"ד יוכל לסייע לך למול המערכת הצבאית אשר שונה בתכלית מהמערכת האזרחית.
לכן, אם אתם מחפשים משרד עורכי דין מקצועי, אשר מעסיק צוות מנוסה שכבר העניק סיוע למגוון רחב של לקוחות מרוצים ומכיר את מערכת המשפט על בוריה, משרד עורכי הדין ארביב ושות' הוא המשרד אליו אתם צריכים לפנות.


 
יצירת קשר

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך